salon piękna i relaksu

Pielęgnacja dłoni i stópMANICURE

Drogie klientki i klienci: dłonie i paznokcie są wizytówką każdego z nas, dlatego powinny być traktowane z najwyższą troską.

Urok zadbanej twarzy, perfekcyjnego makijażu, czy świetnie ułożonej fryzury ginie, gdy nasze dłonie są zaniedbane, mają przesuszoną skóre i nie wypielęgnowane paznokcie wraz z otaczającymi je skórkami.

Dlatego też, zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty pielęgnacyjnej w naszym Salonie.

Pracujemy na najwyższej jakości lakierach amerykańskich marek O.P.I. PB Nail oraz Nail Tek, które mają zaskakującą trwałość na płytce.


WYKONUJEMY:

- Manicure cążkowy/bezcążkowy - wykonywany przy użyciu płynów zmiękczających skórki wokół paznokci, sterylnych cążek oraz łopatek do skórek, a także jednorazowych ręczników.

- Przedłużanie paznokci : metodą żelową na formie i na tipsie.

- Manicure hybrydowy

- Manicure japoński - specjalna formuła, polegająca na wmasowywaniu odpowiednich preparatów w celu wzmocnienia i utwardzenia cienkich i zniszczonych paznokci.

A na przesuszone dłonie mamy rewelacyjny zabieg:

KĄPIEL PARAFINOWA - polecamy w celu poprawienia gładkości skóry dłoni. Wit E zawarta w parafinie o zapachu brzoskwini, sprawi że sucha szorstka skóra będzie na długo miła i przyjemna w dotyku.


PEDICURE

Drodzy klienci!!! Pragniemy Was poinformować, że oddając swoje stopy w nasze ręce możecie czuć się bezpieczni.

Nasza wiedza to nie tylko kosmetyka, ale także diabetologia, dermatologia, ortopedia i flebologia. Nie jest nam obcy temat stopy cukrzycowej, który wymaga szczególnej wiedzy i ostrożności.


PEDICURE - wykonywany jest w naszym Salonie profesjonalną frezarką LUNA firmy GERLACH, dzięki której bezpiecznie usuwamy naskórek (frezami jednorazowego użytku), a narzędzia używane do zabiegu, sterylizowane w autoklawie. Takie zabezpieczenia eliminują zakażenia przede wszystkim grzybicą i innymi chorobotwórczymi zarazkami.

Stopy przed zabiegiem zawsze mają 10 minutową przyjemność kąpieli w ciepłej wodzie, z dodatkiem profesjonalnej soli, w brodziku wyłożonym jednorazową biodegradowalną folią.

Pracujemy na produktach firmy GEHWOL, AARKADA, PODOPHARM.

Oferujemy min. tarki do stóp, kremy, maści, sole , serum , olejki i cęgi do obcinania paznokci oraz skarpetki z jonami srebra, tak bardzo przydatne w terapii kurzajek, grzybicy i nadpotliwości stóp.


PEDICURE LECZNICZY - to znacznie więcej niż klasyczny zabieg pielęgnacyjno-kosmetyczny. To problem z odciskami, modzelami, nagniotkami, to wrastające i wkręcające się paznokcie, a także wiele zmian chorobowych dotyczących skóry stóp , pięt. To także problem z kurzajkami i wiele ,wiele innych zmian.


Więcej informacji w zakładce PODOLOGIA